sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

İşte 'Erdoğan'ı 2023'te devirme planı'nın arkasındaki isim

Son dakika haberine göre: Türkiye'nin Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerine emin adımlarla ilerlemesi, Türkiye düşmanlarını rahatsız ediyor. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023’te iktidardan indirmek amacıyla eski CIA ve MOSSAD yöneticilerinin inisiyatifiyle kurulan Turkish Democracy Project- TDP’nin (Türk Demokrasi Projesi) finansörlüğünü kimin yaptığı ortaya çıktı.

İşte 'Erdoğan'ı 2023'te devirme planı'nın arkasındaki isim
İşte 'Erdoğan'ı 2023'te devirme planı'nın arkasındaki isim Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Advert

Son dakika! İşte Başkan Erdoğan'ı devirme kumpasının finansörü: Thomas Scott Kaplan

Giriş Tarihi: 13.11.2021  07:09 Son Güncelleme: 13.11.2021  09:51

Hedefleri 2023'de Başkan Erdoğan’ı devirmek! İşte derin kumpasın finansörü

Başkan Erdoğan’ı 2023’te iktidardan indirmek amacıyla eski CIA ve MOSSAD yöneticilerinin inisiyatifiyle kurulan Turkish Democracy Project- TDP’nin (Türk Demokrasi Projesi) finansörlüğünü Musevi sermayesinin önemli temsilcilerinden Thomas Scott Kaplan’ın yaptığı ortaya çıktı.

Hedefleri 2023’de Başkan Erdoğan’ı devirmek! İşte derin kumpasın finansörüSon dakika haberine göre: Türkiye'nin Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerine emin adımlarla ilerlemesi, Türkiye düşmanlarını rahatsız ediyor. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023’te iktidardan indirmek amacıyla eski CIA ve MOSSAD yöneticilerinin inisiyatifiyle kurulan Turkish Democracy Project- TDP’nin (Türk Demokrasi Projesi) finansörlüğünü kimin yaptığı ortaya çıktı.

Başkan Erdoğan'ı 2023'te iktidardan indirmek amacıyla eski CIA ve MOSSAD yöneticilerinin inisiyatifiyle kurulan Turkish Democracy Project-TDP'nin (Türk Demokrasi Projesi) finansörlüğünü Musevi sermayesinin önemli temsilcilerinden Thomas Scott Kaplan'ın yaptığı ortaya çıktı.

SABAH Özel İstihbarat Bölümü'nün edindiği bilgilere göre düşünce kuruluşu kisvesiyle insan hakları, ifade özgürlüğü, hukukun üstünlüğü gibi sözde Batılı değerlere atıfla Türkiye'de yönetim değişikliğini amaçlayan TDP, bunun için ekonomik ve sosyal istikrarsızlık oluşturmayı hedefliyor.

Nihai hedef ise Türkiye'nin siyasi ve sosyal yapısında kırılmalar oluşturarak, Başkan Recep Tayyip Erdoğan üzerinden mevcut yönetimi yıpratıp, 2023 seçimlerinde yönetim değişikliği yapılması. Kuruluşun CEO'luğunu eski BM Büyükelçisi Mark D. Wallace üstlenirken, başkanlığını Eski İç Güvenlik Konseyi Bakanı Frances Townsend yapıyor.

Danışma Konseyi üyeleri arasında ABD'li eski senatör Joseph Lieberman ve ABD'nin eski BM Daimi Temsilcisi eski Büyükelçi Alejandro D. Wolff gibi TDC'de bulunan isimler yer alıyor. SABAH'ın dün sürmanşetten gündeme getirdiği 'derin kumpas'ı, tıpkı Yahudi milyarder George Soros'un kadife devrim operasyonları gibi organize eden Scott'ın, Irak ve Suriye'deki PKK/PYD'li gruplara destek veren JFK (Justice For Kurds), yani Kürtler İçin Adalet adlı kuruluşun destekçisi olduğu da anlaşıldı.

ABD doğumlu Kaplan, Fransız aktivist Bernard Henri Levy ile birlikte 2018'de JFK'yi New York'ta kurdu. Bu kuruluş Kürtler'in bağımsız bir devlete sahip olmaları gerektiğini savunmaya yönelik politikalar üretiyor.Kuruluş, Irak ve Suriye'deki ve ülkemizdeki ayrılıkçı Kürtler'e yoğunlaşarak, uluslararası politikada bu kesimin temsilcisi olmayı amaç edinmiş durumda. Kaplan başkanlığındaki bu örgütün de danışma konseyinde yine TDP Danışma Konseyi üyeleri CIA eski Operasyon Direktör Yardımcısı Robert G. Richer, eski Florida Valisi Jeb Bush ve eski Büyükelçi Giulio Terzi di Sant'Agata yer alıyor. Kaplan, İran'ın nükleer programını engellemek üzere kurulan UANI (United Anti Nuclear Iran) adlı kuruluşun da kurucuları arasında. UANI adlı kuruluşun kurucuları arasında ölen Mossad eski Başkanı Meir Dagan ile yine önceki Mossad Başkanlarından Tamir Pardo yer alıyor.

SÖZDE 'DEAŞ'LA MÜCADELE' ADI ALTINDA KİRLİ İTTİFAK
KAPLAN'IN bir işadamı olarak ana gelir kaynağı madencilik. Scott, buradan elde ettiği gelirle ABD yanlısı Körfez ülkeleri ile yakın ilişkiler geliştiren, Fransa eski Cumhurbaşkanı François Hollande ve BAE/Abu Dabi Veliaht Prensi Mohamed Bin Zayed Al Nahyan'ın isteği üzerine DEAŞ'a karşı faaliyet gösterdiği öne sürülen ALIPH adlı kuruluşun da başkanlığını üstlendi.

 

Sahibi olduğu Tigris Financial Group ile özellikle Ortadoğu odaklı faaliyet yürüten Kaplan, aynı zamanda bölgedeki siyasi ve ticari planlarına hizmet etmesi için 'Ortadoğu'ya barış ve demokrasi getirme' argümanı ile UANI, CEP (Counter Extremism Project) ve JFK gibi Ortadoğu'da belirli bir kesimin çıkarlarını destekleyen yapıların kurucusu ve finansörlüğünü yapmasıyla tanınıyor. Eylül 2014'te 'Aşırılıkçı düşüncelerin yarattığı küresel tehditle mücadele amacı taşıdığı' belirtilerek New York'ta kurulan CEP sözde DEAŞ'la mücadele görünümüyle aslında ABD dış politikası doğrultusunda şirketler ve uluslararası karar alıcılara baskıyı hedefliyor.

Son dakika! İşte Başkan Erdoğan’ı devirme kumpasının finansörü: Thomas Scott Kaplan

Son dakika... Başkan Erdoğan’ı 2023’te iktidardan indirmek amacıyla eski CIA ve MOSSAD yöneticilerinin inisiyatifiyle kurulan Turkish Democracy Project- TDP’nin (Türk Demokrasi Projesi) finansörlüğünü Musevi sermayesinin önemli temsilcilerinden Thomas Scott Kaplan’ın yaptığı ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...

Son dakika haberleri... Başkan Erdoğan'ı 2023'te iktidardan indirmek amacıyla eski CIA ve MOSSAD yöneticilerinin inisiyatifiyle kurulan Turkish Democracy Project-TDP'nin (Türk Demokrasi Projesi) finansörlüğünü Musevi sermayesinin önemli temsilcilerinden Thomas Scott Kaplan'ın yaptığı ortaya çıktı. SABAH Özel İstihbarat Bölümü'nün edindiği bilgilere göre düşünce kuruluşu kisvesiyle insan hakları, ifade özgürlüğü, hukukun üstünlüğü gibi sözde Batılı değerlere atıfla Türkiye'de yönetim değişikliğini amaçlayan TDP, bunun için ekonomik ve sosyal istikrarsızlık oluşturmayı hedefliyor. Nihai hedef ise Türkiye'nin siyasi ve sosyal yapısında kırılmalar oluşturarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üzerinden mevcut yönetimi yıpratıp, 2023 seçimlerinde yönetim değişikliği yapılması. Kuruluşun CEO'luğunu eski BM Büyükelçisi Mark D. Wallace üstlenirken, başkanlığını Eski İç Güvenlik Konseyi Bakanı Frances Townsend yapıyor.


Danışma Konseyi üyeleri arasında ABD'li eski senatör Joseph Lieberman ve ABD'nin eski BM Daimi Temsilcisi eski Büyükelçi Alejandro D. Wolff gibi TDC'de bulunan isimler yer alıyor. SABAH'ın dün sürmanşetten gündeme getirdiği 'derin kumpas'ı, tıpkı Yahudi milyarder George Soros'un kadife devrim operasyonları gibi organize eden Scott'ın, Irak ve Suriye'deki PKK/PYD'li gruplara destek veren JFK (Justice For Kurds), yani Kürtler İçin Adalet adlı kuruluşun destekçisi olduğu da anlaşıldı. ABD doğumlu Kaplan, Fransız aktivist Bernard Henri Levy ile birlikte 2018'de JFK'yi New York'ta kurdu. Bu kuruluş Kürtler'in bağımsız bir devlete sahip olmaları gerektiğini savunmaya yönelik politikalar üretiyor.


Kuruluş, Irak ve Suriye'deki ve ülkemizdeki ayrılıkçı Kürtler'e yoğunlaşarak, uluslararası politikada bu kesimin temsilcisi olmayı amaç edinmiş durumda. Kaplan başkanlığındaki bu örgütün de danışma konseyinde yine TDP Danışma Konseyi üyeleri CIA eski Operasyon Direktör Yardımcısı Robert G. Richer, eski Florida Valisi Jeb Bush ve eski Büyükelçi Giulio Terzi di Sant'Agata yer alıyor. Kaplan, İran'ın nükleer programını engellemek üzere kurulan UANI (United Anti Nuclear Iran) adlı kuruluşun da kurucuları arasında. UANI adlı kuruluşun kurucuları arasında ölen Mossad eski Başkanı Meir Dagan ile yine önceki Mossad Başkanlarından Tamir Pardo yer alıyor.


SÖZDE 'DEAŞ'LA MÜCADELE' ADI ALTINDA KİRLİ İTTİFAK
KAPLAN'IN bir işadamı olarak ana gelir kaynağı madencilik. Scott, buradan elde ettiği gelirle ABD yanlısı Körfez ülkeleri ile yakın ilişkiler geliştiren, Fransa eski Cumhurbaşkanı François Hollande ve BAE/Abu Dabi Veliaht Prensi Mohamed Bin Zayed Al Nahyan'ın isteği üzerine DEAŞ'a karşı faaliyet gösterdiği öne sürülen ALIPH adlı kuruluşun da başkanlığını üstlendi. Sahibi olduğu Tigris Financial Group ile özellikle Ortadoğu odaklı faaliyet yürüten Kaplan, aynı zamanda bölgedeki siyasi ve ticari planlarına hizmet etmesi için 'Ortadoğu'ya barış ve demokrasi getirme' argümanı ile UANI, CEP (Counter Extremism Project) ve JFK gibi Ortadoğu'da belirli bir kesimin çıkarlarını destekleyen yapıların kurucusu ve finansörlüğünü yapmasıyla tanınıyor. Eylül 2014'te 'Aşırılıkçı düşüncelerin yarattığı küresel tehditle mücadele amacı taşıdığı' belirtilerek New York'ta kurulan CEP sözde DEAŞ'la mücadele görünümüyle aslında ABD dış politikası doğrultusunda şirketler ve uluslararası karar alıcılara baskıyı hedefliyor.

Mossad ve CIA’nın 2023 projesi Erdoğan’ı devirmek

Mossad ve CIA’nın kirli Türkiye planı!MOSSAD VE CIA'NIN KİRLİ TÜRKİYE PLANI!

2023’e doğru siyaset dizayn mı ediliyor?2023'E DOĞRU SİYASET DİZAYN MI EDİLİYOR?

Türkiye düşmanları tek çatı altında!TÜRKİYE DÜŞMANLARI TEK ÇATI ALTINDA!

İşte 'Erdoğan'ı 2023'te devirme planı'nın arkasındaki isim

2023'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı devirmek amacıyla CIA ve MOSSAD'ın eski yöneticilerin tarafından kurulan Turkish Democracy Project'in finansörlüğünü, Musevi sermayesinin önemli temsilcilerinden Thomas Scott Kaplan'ın yaptığı belirtildi.

İşte 'Erdoğan'ı 2023'te devirme planı'nın arkasındaki isim

Sabah gazetesinin elde ettiği bilgilere göre; düşünce kuruluşu kisvesiyle insan hakları, ifade özgürlüğü, hukukun üstünlüğü gibi sözde Batılı değerlere atıfla Türkiye'de yönetim değişikliğini amaçlayan TDP, bunun için ekonomik ve sosyal istikrarsızlık oluşturmayı hedefliyor.

Nihai hedef ise, Türkiye'nin siyasi ve sosyal yapısında kırılmalar oluşturarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üzerinden mevcut yönetimi yıpratıp, 2023 seçimlerinde yönetim değişikliği yapılması.

Kuruluşun CEO'luğunu eski BM Büyükelçisi Mark D. Wallace üstlenirken, başkanlığını Eski İç Güvenlik Konseyi Bakanı Frances Townsend yapıyor.

Danışma Konseyi üyeleri arasında ABD'li eski senatör Joseph Lieberman ve ABD'nin eski BM Daimi Temsilcisi eski Büyükelçi Alejandro D. Wolff gibi TDC'de bulunan isimler yer alıyor.

CIA ve MOSSAD destekli Türkiye planı: Hedefleri 2023'te Erdoğan'ı devirmekCIA ve MOSSAD destekli Türkiye planı: Hedefleri 2023'te Erdoğan'ı devirmek

SCOTT'IN AKIL HOCASI: HENRI LEVY

Tıpkı Yahudi milyarder George Soros'un kadife devrim operasyonları gibi organize eden Thomas Scott'ın, Irak ve Suriye'deki PKK/PYD'li gruplara destek veren JFK (Justice For Kurds), yani "Kürtler İçin Adalet" adlı kuruluşun destekçisi olduğu da anlaşıldı. ABD doğumlu Kaplan, Fransız aktivist Bernard Henri Levy ile birlikte 2018'de JFK'yi New York'ta kurdu. Bu kuruluş Kürtlerin bağımsız bir devlete sahip olmaları gerektiğini savunmaya yönelik politikalar üretiyor.

Kaosun olduğu her yerde sıklıkla karşımıza çıkan Fransız Levy, "karanlıklar filozofu" olarak tanımlanıyor.

Libya seferinin sebebi belli oldu! Bakın bu kez ne şeytanlık peşindeydi...Libya seferinin sebebi belli oldu! Bakın bu kez ne şeytanlık peşindeydi...

'Karanlıklar Filozofu' şimdi de Afganistan'da ortaya çıktı'Karanlıklar Filozofu' şimdi de Afganistan'da ortaya çıktı

Irak ve Suriye'den sonra Libya'da da ortaya çıktı! Ordu yolunu kesti, izin vermedi...Irak ve Suriye'den sonra Libya'da da ortaya çıktı! Ordu yolunu kesti, izin vermedi...

Kuruluş, Irak ve Suriye'deki ve ülkemizdeki ayrılıkçı Kürtlere yoğunlaşarak, uluslararası politikada bu kesimin temsilcisi olmayı amaç edinmiş durumda. Kaplan başkanlığındaki bu örgütün de danışma konseyinde yine TDP Danışma Konseyi üyeleri CIA eski Operasyon Direktör Yardımcısı Robert G. Richer, eski Florida Valisi Jeb Bush ve eski Büyükelçi Giulio Terzi di Sant'Agata yer alıyor. Kaplan, İran'ın nükleer programını engellemek üzere kurulan UANI (United Anti Nuclear Iran) adlı kuruluşun da kurucuları arasında. UANI adlı kuruluşun kurucuları arasında ölen Mossad eski Başkanı Meir Dagan ile yine önceki Mossad Başkanlarından Tamir Pardo yer alıyor.

Fransız aktivist Bernard Henri LevyFransız aktivist Bernard Henri Levy

"DEAŞ'LA MÜCADELE" ADI ALTINDA KİRLİ İTTİFAK

Kaplan'ın bir işadamı olarak ana gelir kaynağı madencilik. Scott, buradan elde ettiği gelirle ABD yanlısı Körfez ülkeleri ile yakın ilişkiler geliştiren, Fransa eski Cumhurbaşkanı François Hollande ve BAE Veliaht Prensi Mohamed Bin Zayed Al Nahyan'ın isteği üzerine DEAŞ'a karşı faaliyet gösterdiği öne sürülen ALIPH adlı kuruluşun da başkanlığını üstlendi. Sahibi olduğu Tigris Financial Group ile özellikle Orta Doğu odaklı faaliyet yürüten Kaplan, aynı zamanda bölgedeki siyasi ve ticari planlarına hizmet etmesi için "Orta Doğu'ya barış ve demokrasi getirme" argümanı ile UANI, CEP (Counter Extremism Project) ve JFK gibi Ortadoğu'da belirli bir kesimin çıkarlarını destekleyen yapıların kurucusu ve finansörlüğünü yapmasıyla tanınıyor. Eylül 2014'te "Aşırılıkçı düşüncelerin yarattığı küresel tehditle mücadele amacı taşıdığı" belirtilerek New York'ta kurulan CEP sözde DEAŞ'la mücadele görünümüyle aslında ABD dış politikası doğrultusunda şirketler ve uluslararası karar alıcılara baskıyı hedefliyor.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ / ABDURRAHMAN ŞİMŞEK

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül