sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Kılıçdaroğlu'ndan büyükelçiliklere 'Kanal İstanbul' mektubu: Projeyi desteklemeyin

Türkiye, dev yatırımları arasına yeni bir eseri daha eklemeye hazırlanıyor. İstanbul üzerindeki gemi trafiği ile akaryakıt ve tehlikeli maddeleri taşıyan gemi geçişlerine ilişkin yükün azaltılması amacıyla Kanal İstanbul'un temeli atıldı. Ancak başta CHP olmak üzere tüm muhalefet partileri her defasında engel olmaya çalışıyor. BÜYÜKELÇİLERE MEKTUP GÖNDERDİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, büyükelçilere Kanal İstanbul'un yapılmaması gerektiğini belirten bir mektup gönderdiğini açıkladı. "İZİN VERMEYECEĞİM" Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ülkemizdeki tüm büyükelçiliklere bugün kendi dillerinde gönderdiğim çağrı mektubudur. Suyumuz, toprağımız, doğamız bizim her şeyimizdir; yok edilmesine izin vermeyeceğim. Milletimin bilgisine sunarım." diyen Kılıçdaroğlu, mektubunda şu ifadeleri kullandı:

Kılıçdaroğlu'ndan büyükelçiliklere 'Kanal İstanbul' mektubu: Projeyi desteklemeyin
Kılıçdaroğlu'ndan büyükelçiliklere 'Kanal İstanbul' mektubu: Projeyi desteklemeyin Admin
Bu içerik 75 kez okundu.
Advert

Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye'deki büyükelçilere mektup!

Giriş Tarihi: 5.11.2021  21:03 Son Güncelleme: 5.11.2021  23:24

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki tüm büyükelçilere kendi dillerinde "Kanal İstanbul Projesi" ile ilgili mektup gönderdiğini bildirdi.

Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye'deki büyükelçilere mektup!

5
 
 

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Suyumuz, toprağımız, doğamız bizim her şeyimizdir; yok edilmesine izin vermeyeceğim." ifadesini kullanarak, gönderdiği mektubu paylaştı.

Mektubunda, iklim krizinin tüm dünyanın ortak sorunu olduğuna değinen Kılıçdaroğlu, iklim krizinden geçmekte olan dünyayı ağır bir şekilde etkileyecek bir projenin bugün Türkiye'nin gündeminde olduğunu belirtti.

DİKKAT ÇEKEN ZAMANLAMA!

CHP liderinin söz konusu çağrısının, yaşanan büyükelçi krizinin hemen ardından gerçekleşmesi dikkat çekti.

Kemal Kılıçdaroğlu, mektubunda şu ifadelere yer verdi:

"Kanal İstanbul Projesi, ekolojik sistemi altüst ederek sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya zarar verecek niteliktedir. İklim kriziyle mücadelenin ortak sürdürülmesi için Akdeniz havzasının en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul ve dünyamızın geleceği adına bu çağrının yapılması zorunlu bir hal almıştır. Bütün dünyanın iklim krizinin yıkıcı etkileriyle mücadele içinde olduğu bir süreçte, Kanal İstanbul gibi ekosistem bütünlüğünü bozarak, doğaya geri dönüşü olmayan zararlar verecek bir projenin desteklenmesi, doğanın korunması ve iklim krizi ile mücadeleyle taban tabana zıt niteliktedir.

Ülkenizdeki yatırımcılar, Kanal İstanbul gibi her yönüyle dünya iklimine karşı bir hareket olan bu projeyi desteklememelidir. Bu, ülkemiz ile birlikte dünyanın iklimine de dönülmez bir zarar verecektir. İstanbul'a ihanet, dünyaya ihanet anlamına gelir. Kanal İstanbul Projesi'nin uygulanmasının önlenmesi için mücadele vermeye devam edeceğim. Ülkemin iklimini, havasını, suyunu, toprağını korumak benim görevim. Sizlere de dünyayı korumak için çağrıda bulunuyorum. Saygılarımla."AKBAŞOĞLU'NDAN TEPKİ: ZAVALLILIĞIN ÖTESİNDE...

AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu, Kılıçdaroğlu'na sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Akbaşoğlu, ''Türkiye’yi yönetmeye talip olduğunu iddia eden Kılıçdaroğlu'nun ’un “bağımsızlık benim karakterimdir” diyen ülkemizin kurucu liderinin ölüm yıldönümü öncesinde, müstemleke valiliğine soyunması, zavallılığın ötesinde Türkiye’nin bağımsızlığına açık bir ihanettir.'' ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül