sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Batman'da önemli açıklamalar

Son dakika haberine göre Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 36 fabrika ve Şehir Stadyumu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde önemli açıklamalarda bulunuyor. Başkan Erdoğan, "Batman OSB'de faaliyete giren 36 fabrikayı da buradan açıyoruz. 500 milyon liralık yatırım ile açılan bu fabrikalar sayesinde şehrimiz 4000 yeni istihdam sağlanmıştır." dedi..CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kandil'açıklamalarına yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Terör örgütü yöneticileri kendilerine çözümü reddetmeleri konusunda baskı yapıldığını görüyor. Bu azgın ruhun devri artık sona ermektedir. Gelirse Kandil'i yerle yeksan edecekmiş. Bay Kemal bu millet bu devleti sana teslim eder mi? ' dedi.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Batman'da önemli açıklamalar
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Batman'da önemli açıklamalar Admin
Bu içerik 121 kez okundu.
Reklam

Başkan Erdoğan Batman'da toplu açılış töreninde açıklamalarda bulunuyor
Giriş Tarihi: 6.11.2021 16:28 Son Güncelleme: 6.11.2021  16:52
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 36 fabrika ve Şehir Stadyumu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde konuşuyor.

Başkan Erdoğan Batman’da toplu açılış töreninde açıklamalarda bulunuyor

Başkan Recep Tayyip ErdoğanBatman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 36 fabrika ve Şehir Stadyumu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış törenine katılıyor. Törende başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 36 fabrika ve Şehir Stadyumu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreni, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştiriliyor.
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı ve HES açılışına katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı ve HES açılışına katıldı
Ilısu Barajı ve HES projelerinin açılışını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, projelerin yıllık katkısının 3 milyar lira olacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin'de açılış törenine katıldı.

Ilısu Barajı ve HES açılışına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada açıklamalarda bulundu.

AK Parti'nin eser ve hizmet siyasetinin örneklerinden birinin de Ilısu Barajı olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, projenin ülkeye 3 milyar lira katkı sağlayacağını belirtti.

Başkan Erdoğan törende açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Biz sizi Allah için seviyoruz. Sizin de bizi aynı amaçla sevdiğinizi biliyoruz.

Dünyada bir ilk olan Ilusu Barajı'nın açılışını yaptık. Batman'la birlikte, Mardin, Siirt, Şırnak'ın topraklarına verim katacak.

Eğitimde 432 derslikli 26 okulu, 400 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdunu, spor salonunu bugün hizmete açıyoruz. 440 yataklı kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesini, 112 acil istasyonunu, sağlık külliyesini resmen bugün hizmete açıyoruz.

15 bin seyirci kapasiteli stadyumun dahil olduğu 39 spor tesisini bugün hizmete açıyoruz.

36 fabrikayı hizmete açıyoruz. Batman organize sanayi bölgesi tamamen doldu. 6 bin dekarlık alanda yeni organize sanayi bölgesi kuruluyor

KİRLİ VE KARANLIK KAMPANYALARI AŞTIK
20 yıl öncenin Batman'ıyla bugünkü Batman'ı kıyasladığımızda, nereden nereye. Toplam yatırım bedeli 1 milyar lirayı geçen tüm yatırımların şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Kirli ve karanlık kampanyalar yürütüldü, hepsini aşarak Batman'ı bu hizmetlere kavuşturduk. Batman, yıllarca terör örgütünün zulmü altında acılar çekmiş şehrimizdir. Biz bu toprakları hep kanımızla, alın terimizle birlikte yoğurarak vatan yaptık.Toplam yatırım bedeli 1 milyar lirayı geçen tüm yatırımların şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

500 yataklı hastanemizin de ihale süreci başladı. Batman'da 3 millet bahçesi projemiz var. Tarihi Hasankeyf ilçemizde Millet Bahçesi'nin çalışması sürüyor.

16 MİLYARLIK YATIRIM
19 yılda Batman'da 16 milyar liralık yatırım yaptık. 19 yılda Batman'lı çiftçimize 1 milyar lira destek verdik.

Batman Havalimanı'nın terminal binasını yıllık 2 milyon yolcu seviyesine çıkardık. Yaptıklarımızın şahidi sizlersiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
 

"YILLIK 3 MİLYAR LİRA KATKI"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ilısu Prof. Dr. Veysel Eroğlu Barajı 19 yıldır halka hizmet amacımızın eser ve hizmet siyasetimizin en somut örneklerinden biridir. Su depolama kapasitesi yaklaşık 11 milyar metreküpü bulan Ilısu, 1200 megavatlık gücüyle ülkemize yıllık 3 milyar liralık katkı sağlayacaktır. Bizim medeniyetimizde su hayattır. Enerji de günümüzün bir diğer vazgeçilmez hayat kaynağıdır." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı ve HES açılışına katıldı VİDEO

Erdoğan: Bu millet sana bu devleti teslim eder mi?

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

"Bu barajın ülkemize kazandırılmasında emeği geçen bakanlarımıza, kurumlarımıza, mühendisinden işçisine herkese teşekkür ediyorum.

"SU BU YÜZYILIN EN ÖNEMLİ STRATEJİK KAYNAĞIDIR"

Değerli kardeşlerim dünyanın ve ülkemizin giderek artan kuraklık tehdidi ile karşı karşıya bulunduğu şu günde böyle bir eseri hizmete almamızın çok daha anlamlı olduğuna inanıyorum. Ülkemizi korumak için tüm potansiyelimizi korumak durumundayız. Su kaynaklarımızın tek bir damlasının israfına tahammülüz yoktur. Su bu yüzyılın en önemli, en stratejik kaynağıdır.

İklim değişikliği kuraklık ve artan nüfus ile birlikte su kaynakları üzerindeki baskı giderek artmaktadır. Üstelik iklim değişikliği ile bağlantılı kuraklık, sel, orman yangını gibi afetler giderek sıklaşmaktadır. Mevcut su kaynaklarının yüzde 70’ten fazlası tarımda yani gıda üretiminde kullanılıyor. Bu durum su konusundaki her olumsuzluğun gıda üretimine de yansıması anlamına geliyor. Bilindiği gibi Türkiye su zengini bir ülke değildir. Su stresi çeken ülkeler grubundayız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı ve HES açılışına katıldı #1

284 MİLYAR LİRALIK YATIRIM

Su kaynaklarımızı doğru yönetmek mecburiyet haline gelmiştir. Bu anlayışla hükümete geldiğimiz günden beri her alanda olduğu gibi tarım, su ve enerji konusunda da ülkemizi geleceğe hazırlamanın gayreti içerisinde olduk. 284 milyar liralık yatırım yaparak 8817 tesisi hizmete açtık. Son 19 yılda inşa edilen 61 barajımızla 46 milyar metreküp suyumuzu depoladık. Depolanan su miktarımızı 179 milyar metreküpe çıkardık. Ülkemiz ve üreticilerimiz yılda 60 milyar lira zirai gelir artışı sağladı.

"YENİ YATIRIMLAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

271 içme suyu ve 21 atık su tesisi hizmete açtık. Bu yatırımlar sayesinde 41 milyon vatandaşımıza yaklaşık 3 milyar metreküp içme ve kullanma suyu tahsis ettik. Bunları yapmasaydık 44 ilimiz kısmen ya da tamamen susuzluk tehlikesi ile karşı karşıya gelebilecekti. Amacımız her bir vatandaşımızın temiz suya erişimini sağlamak, bereketli topraklarımızı suyla buluşturmak ve kaynaklarımızı verimli kullanmaktır. Yol haritamızı oluşturduk. Önümüzdeki dönemde de su alanında yeni yatırımlar yapamaya devam edeceğiz.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı ve HES açılışına katıldı #2

875 KONUT HAK SAHİPLERİNE VERİLDİ

Ilısu’nun kültürel ve sosyal gelişimi sağlayacak tarafı da bulunmaktadır. Tüm tarihi ve kültürel varlıkları özenle koruyarak gelecek nesillere miras bıraktık. Bay Kemal bunlar lafla olmuyor. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Ayrıca kısmen taşınan ve yerinde koruma altına alınan eserler de mevcut.  Ey PKK’nın yan kolu HDP sizler böyle şeyler yapabilir misiniz? Biz sizlere aşığız aşık. Bu kapsamda 875 konutu tamamlayarak hak sahiplerine verdik.

"KÜRT KARDEŞLERİMİZİ İHMAL EDEMEZDİK VE ETMEDİK"

Burada benim Kürt kardeşlerim var. Bu Kürt kardeşlerimizi biz ihmal edemezdik ve etmedik. Onlara da bu eserleri kazandırdık. Bölgedeki yolları da daha yüksek standartlı bir şekilde yeniden yaptık. Projenin maliye toplamda 20 milyar lirayı bulmuştur.

Biz kez daha bu muhteşem görkemli tesisin bölgemize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Siz değerli kardeşlerime sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum. Biz AK Parti'yiz. Türkü ile kürdü ile Arabı ile bu ülkede yaşayan vatandaşlarımıza ayrım yapmadan, sizleri Allah için seviyoruz. 2023’ün 14 Haziran’na bir olarak, diri olarak, kardeş olarak girecek ve inşallah bu bölgelerde zaferle çıkacağız."

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı ve HES açılışına katıldı #3

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı ve HES açılışına katıldı #4Uzun bir aradan sonra sizlerle tekrar bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyim. Sizleri en kalbi duygularımla muhabbetle selamlıyorum. Güzel yüzünüzü görmekten memnuniyet duyuyorum. Biz sizi Allah için seviyoruz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül