sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

PKK Elabaşı Duran Kalkan'dan Avrupa ülkeleri itirafı: Ateşkes ilan etmeyeceksiniz diye defalarca dayatmalarda bulundular

PKK’nın kurucularından olan terörist elebaşı Duran Kalkan PKK'ya yakın bir siteye verdiği röportajda PKK'nın Avrupa tarafından desteklendiğini ifade ederken, Avrupa ülkelerinin kendilerinden taleplerini de açıkladı. Kalkan Avrupa ülkelerinden kendilerine "Ateşkes ilan etmeyin, savaşı sürdüreceksiniz" talimatı geldiğini belirtti.

PKK Elabaşı Duran Kalkan'dan Avrupa ülkeleri itirafı: Ateşkes ilan etmeyeceksiniz diye defalarca dayatmalarda bulundular
PKK Elabaşı Duran Kalkan'dan Avrupa ülkeleri itirafı: Ateşkes ilan etmeyeceksiniz diye defalarca dayatmalarda bulundular Admin
Bu içerik 96 kez okundu.
Advert

Avrupa PKK'ya ne talimat verdi? Terörist Duran Kalkan duyurdu! Ateşkes yok savaşmayı sürdürün...

Giriş Tarihi: 01.11.2021  21:20 Güncelleme Tarihi: 02.11.2021  05:28

PKK elebaşı Duran Kalkan emir aldıklarını itiraf etti

Bölücü terör örgütü PKK elebaşlarından Duran Kalkan, Avrupa ülkelerinin kendilerine 'çatışmayı kesmemeleri' yönünde talimat verdiğini itiraf etti. Arkalarında Avrupa'nın olduğunu itiraf eden Duran Kalkan, "Avrupa, 'Ateşkes ilan etmeyecek, savaşı sürdüreceksiniz' diye bize defalarca dayatmalarda bulundu." dedi. Kırmızı bültenle aranan ve yurt dışına kaçan HDP'li eski vekil Osman Baydemir de skandal bir açıklamada bulunarak, Türkiye'yi 'işgalci' olmakla suçladı. Peki ne yapılmak isteniyor? Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Avrupa PKK’ya ne talimat verdi? Terörist Duran Kalkan duyurdu! Ateşkes yok savaşmayı sürdürün...PKK’nın kurucularından olan terörist elebaşı Duran Kalkan PKK'ya yakın bir siteye verdiği röportajda PKK'nın Avrupa tarafından desteklendiğini ifade ederken, Avrupa ülkelerinin kendilerinden taleplerini de açıkladı. Kalkan Avrupa ülkelerinden kendilerine "Ateşkes ilan etmeyin, savaşı sürdüreceksiniz" talimatı geldiğini belirtti.

Terör örgütü PKK'nın kurucularından olan terörist elebaşı Duran Kalkan, örgüte yakın bir siteye verdiği röportajda PKK'nın Avrupa tarafından desteklendiğini ifade etti.

DEFALARCA DAYATMALARDA BULUNDULAR

Röportajında PKK'nın arkasında Avrupa'nın olduğunu itiraf eden Kalkan, "Ateşkes ilan etmeyecek, savaşı sürdüreceksiniz diye bize defalarca dayatmalarda bulunuldu" dedi.

ATEŞKES İLAN EDİLMEYECEK

Kalkan, "Bu dayatma açık oldu-gizli oldu, sözle oldu-fiiliyatla oldu ama bize dayatılan çatışmaydı, çözümsüzlüktü." ifadesini kullandı.

CHP HDP'YE MUHTAÇ

Terör örgütü PKK elebaşı Duran Kalkan, CHP'nin HDP'ye muhtaç olduğu, ittifakın devam etmesi gerektiği söyledi. HDP'nin son seçimlerde CHP'nin önünü açtığını belirten Kalkan, "Mesela HDP'nin bu çıkışı; bazı CHP'liler ters yorumlayabilir ama öyle değil, CHP'lilerin de önünü açtı. Güçlendirdi. İrade kazandırdı. Yoksa AK Parti-MHP'nin koltuk değneği olmuştu yani. Demokratik çıkış, demokratik öncülük tabii ki bir irade kazandırıyor onlara da. Bu bakımdan HDP'ye muhtaçtırlar. HDP ile doğru ilişkiler geliştirerek ancak etkili olabilirler." ifadelerini kullandı.

Bölücü terör örgütü PKK elebaşlarından Duran Kalkan, Avrupa ülkelerinden emir aldıklarını itiraf etti. Arkalarında Avrupa'nın olduğunu itiraf eden Duran Kalkan, "Avrupa, 'Ateşkes ilan etmeyecek, savaşı sürdüreceksiniz' diye bize defalarca dayatmalarda bulundu." dedi.

"HİÇBİR DEVLETTEN ÇÖZÜM DAYATMASI GÖRMEDİK"

PKK elebaşı, "Bu dayatma açık oldu-gizli oldu, sözle oldu-fiiliyatla oldu ama bize dayatılan çatışmaydı, çözümsüzlüktü. Biz hiçbir devletten bir çözüm dayatması, çözüm programı, çözüm projesi görmedik." ifadelerini kullandı.

FİRARİ BAYDEMİR'DEN SKANDAL AÇIKLAMA

Öte yandan, Kırmızı bültenle aranan ve yurt dışına kaçan HDP'li eski vekil Osman Baydemir de skandal bir açıklamada bulundu. HDP'li Baydemir, Türkiye 'işgalci' olmakla suçladı.

Peki ne yapılmak isteniyor? Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"TERÖR ÖRGÜTLERİNE DESTEK VERMEK ULUSLARARASI HUKUKA AYKIRIDIR"

Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, şu ifadeleri kullandı:

"Buna şaşırmıyorum. Avrupa'nın ve Batı'nın 1990'lı yıllardan itibaren Türkiye'yi terörle yıkmak, aynı Irak, Suriye ve Libya'da olduğu gibi Müslüman kanı dökmek için böl ve yönet politikasının tezahürüdür. Bu tamamen uluslararası hukuka ve BM kararına aykırıdır. Fransa'dan bunu görmek son derece yanlıştır. Fransa burada suçüstü yakalanmıştır.

PKK elebaşı Duran Kalkan'dan 'Avrupa' itirafı: 'Bize çatışmayı kesmeyin' dedi | Video

Terör örgütlerine medya dahil, siyasi, ekonomik, diplomatik ve silah desteği vermek uluslararası hukuka ve BM Sözleşmeleri'ne aykırıdır. Ama ABD açık açık yardım ediyor. 40 bin TIR silah verdi. Yaklaşık 1 milyar dolarlık silah yardımı yapıyorlar. Ondan sonra da bir general çıkıp, 'Biz bunu PKK'ya değil SDG'ye verdik. DEAŞ'la savaşıyorlar' diyor. Böyle bir saçmalık yok. Bir asker olarak PKK terör örgütüdür ve Türk milleti bunu benimsemiştir.

"BATI NEDEN BUNU GÖRMÜYOR?"

Türkiye Cumhuriyeti'nin anayasası bellidir. Vatan Türk bayrağının dalgalandığı her karış toprağıdır. O adam olsaydı zaten Türk milletinin ekmeğini yedikten sonra oraya gidip ihanet etmezdi.

Biz insanları ayırmıyoruz ki... Bir ülkenin egemenliğini ve bağımsızlığını ihlal eden ayrılıkçı terör örgütü insanın yaşam hakkını elinden alıyor. Batı neden bunu görmüyor?"

  1. PKK elebaşı Duran Kalkan: CHP HDP’ye muhtaç!PKK ELEBAŞI DURAN KALKAN: CHP HDP'YE MUHTAÇ!
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül