sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Doç. Dr.Musluhittin Emre Erkuş Manisa il sağlık müdürlüğüne, atandı

Manisa il sağlık müdürü değişti. Dr. Necip Yemenici, 24.11.2017 tarihli görevlendirme ile Manisa Sağlık Müdürlüğü görevini yürütmekte idi, Dr. Necip Yemenicinin yerine, Manisa il sağlık müdürlüğüne, Ülkemizin Başarılı Hekimlerinden, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Musluhittin Emre Erkuş atandı.

Doç. Dr.Musluhittin  Emre Erkuş Manisa il sağlık müdürlüğüne, atandı
Doç. Dr.Musluhittin  Emre Erkuş Manisa il sağlık müdürlüğüne, atandı Admin
Bu içerik 36 kez okundu.
Advert

Doç. Dr.Musluhittin  Emre Erkuş Manisa il sağlık müdürlüğüne, atandı

Giriş Tarihi: 14.06.2021  23:43 Son Güncelleme: 15.06.2021 06:49

Manisa il sağlık müdürü değişti. Dr. Necip Yemenici, 24.11.2017 tarihli görevlendirme ile Manisa Sağlık Müdürlüğü görevini yürütmekte idi, Dr. Necip Yemenicinin yerine Manisa il sağlık müdürlüğüne, Ülkemizin Başarılı Hekimlerinden, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Musluhittin Emre Erkuş atandı.

EMRE ERKUŞ KİMDİR?

M.Emre Erkuş 1979 yılında Ankarada doğdu. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini dereceyle bitirdi. 2011 yılında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine Mecburi Hizmetini yerine getirmek için Kardiyoloji uzmanı olarak atandı.

2013 yılında mecburi hizmetini bitirdikten bir süre sonra, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladı.

2015 yılında Yrd.Doçent, 2017 yılında Doçent olan Dr. Emre ERKUŞ, 2016-2018 arasında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan yardımcılığı görevinde bulundu, görevde bulunduğu süre çok başarılı hizmet ettiği yakın çalışma arkadaşlarının ve Urfa halkının takdirini ve sevgisini kazanmıştır. 

 2017-2018 arasında Şanlıurfa Üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesi başhekimliği görevi yapmıştır, Başhekimliği süresincede Başarılı hizmetlerini sürdürmüştür.

 Şanlıurfada bulunduğu 2011 yılından beri hem yerel hem de ulusal sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve üye olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

2013 yılında Şanlıurfa Tabip Odası tarafından "Hasta ve Yakınlarıyla En İyi İletişim Ödülü"ne layık görülen Erkuş, üst düzey akademik İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.  Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül