sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop
Reklam

Başkan Erdoğan'dan Baykar'a taziye ziyareti

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 72 yaşında hayatını kaybeden ve Sarıyer aile kabristanlığına defnedilen Özdemir Bayraktar’ın Esenyurt’ta bulunan Baykar tesislerine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Erdoğan, burada Baykar çalışanlarına hitap etti. Erdoğan, “Özdemir Bey ülkemize büyük eserler bıraktı. Sizler Özdemir Bey'in kahramanlarısınız..

Başkan Erdoğan'dan Baykar'a taziye ziyareti
Başkan Erdoğan'dan Baykar'a taziye ziyareti Admin
Bu içerik 96 kez okundu.
Advert

Başkan Erdoğan'dan Baykar'a taziye ziyareti

Giriş Tarihi: 21.10.2021  17:03 Son Güncelleme: 21.10.2021  21:06

Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA’ların öncü ismi BAYKAR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar geçtiğimiz günlerde vefat etmişti.

Türkiye'yi üzüntüye boğan ölüm haberi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çok önceden planlanan Afrika temaslarında bulunuyordu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Baykar'a taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 72 yaşında hayatını kaybeden ve Sarıyer aile kabristanlığına defnedilen Özdemir Bayraktar’ın Esenyurt’ta bulunan Baykar tesislerine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Video Player

 

 

 

 

00:15 | 06:21

 

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

 

.Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Baykar çalışanlarının attıkları adımlarla ürettikleri İHA ve SİHA'larla adlarından sadece bu yıl değil, bundan sonraki yıllarda da hep bahsettireceklerini belirterek, "Bu işin bu sürecin kahramanı Allah rahmet etsin Özdemir Bayraktar ağabeyimizdi." dedi.

Başkan Erdoğan’dan Baykar’a taziye ziyareti

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Baykar tesislerine giderek, vefat eden Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar için taziye dileklerini iletti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Hadımköy'deki BAYKAR fabrikasına geldi.Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nden 1. Su Şurası Kapanış Merasimi'ne canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan daha sonra buradan çıkarak Hadımköy'deki BAYKAR fabrikasına geçti.Erdoğan'ın dünürü, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar geçtiğimiz Pazartesi günü İstanbul'da hayatını kaybetmişti.

Türkiye'yi üzüntüye boğan ölüm haberi sırasında Başkan Recep Tayyip Erdoğan, çok önceden planlanan Afrika temaslarında bulunuyordu.

Erdoğan yurda döner dönmez, 1.Su Şurası'na katıldı. Şuranın ardından Vahdettin Köşkü'nden yola çıkan Erdoğan Özdemir Bayraktar'ın ailesi ve çalışanlarına taziye dileklerini iletmek için Hadımköy'deki Baykar Holding'e ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Erdoğan'dan Baykar'a taziye ziyareti | Video

Taziyenin ardından BAYKAR çalışanlarına hitap eden Erdoğan, "Saygıdeğer kahramanlar. Sizler, Türkiye'nin 22. Yüzyıla yürüyüş yolunda dünyaya örnek teşkil eden kahramanlarsınız. Attığınız adımlarla, ürettiğiniz İHA, SİHA'larla adınızdan sadece bu yıl değil, bundan sonraki yıllarda da hep bahsettireceksiniz. Bu işin, bu sürecin kahramanı, Allah rahmet etsin Özdemir Bayraktar abimizdi. Benim yaklaşık 40 yıla yakın bir mazim var Özdemir beyle. Biz beraber siyaset yaptık. İl başkanıydım. O da benim il yönetim kurulundaydı. Özdemir bey çok nüktedandı. Tabi sizle de bu nüktelerini fırsat buldukça paylaşmıştır. Bu ifadeleri de herkesle paylaşırdı. Az önce içeride kardeşlerine ve çocuklarına da onu söyledim. Bu ifadelerini muhakkak kitaba almalısınız dedik. Bir hatırası olarak inşallah bunu da yayınlamalısınız." dedi.

BAYKAR'a taziye ziyareti: Sizler onun kahramanlarısınız"ÖZDEMİR BEY ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE ÇOK BÜYÜK BİR ESER BIRAKTI"
Erdoğan, "Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri. Bu eserle Özdemir Bey ülkemizin geleceğine evlatlarıyla, kardeşleriyle beraber çok büyük bir eser bıraktı. Mutluyum. Afrika'ya çıkarken hastanede ziyaretine gittim. O ziyarete gittiğimde kendisiyle helalleşme fırsatını buldum. Helalleştik, öyle ayrıldık. Bu da beni mutlu eden bir durumdur. Bir dünürüm, bir ağabeyim, kardeşim olarak bunu da kendisiyle gerçekleştirdiğimden dolayı mutluyum. Tarih Özdemir Bayraktar'ı, inanıyorum ki sizlerle beraber bayraklaştırarak anacaktır. Sizler onun kahramanlarısınız. Onlarla beraber bu mücadeleyi, bu kahramanlığı birlikte yürüttünüz. Sizlerle beraber Akıncı'yı uçurduk. Kim bilir daha nice Akıncılar uçuracağız." diye konuştu.

"DÜNYA SİZİ TAKİP EDİYOR"

"Afrika'da bile gittiğim her yer bizden İHA, SİHA, Akıncı istedi. Şunu bilmeniz lazım ki, dünya sizi takip ediyor. Siz şu anda ilk 5 demiyorum, ilk 3'ün içindesiniz. Bu her yiğidin değil, er kişinin karı. Bunu da gerçekleştirdiğiniz için, bu ülkenin Cumhurbaşkanı olarak ben sizlerle iftihar ediyorum. Sizlerle gurur duyuyorum. Şu anda karşımda bin beş yüz genç mühendis var. Bu genç mühendislerle beraber Özdemir Bayraktar abimizin evlatlarıyla, kardeşleriyle şu muhteşem müessesede yarınlara kalan hoş bir sada var. Fakat bu iş burada kalmamalı. Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla bu yolculuğa devam etmeliyiz. Ben sizin gözlerinizde bu kararlılığı görüyorum. Allah sizlerden razı olsun."

Başkan Erdoğan'dan Özdemir Bayraktar için Baykar tesislerine taziye ziyareti

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 72 yaşında hayatını kaybeden ve Sarıyer aile kabristanlığına defnedilen Özdemir Bayraktar’ın Esenyurt’ta bulunan Baykar tesislerine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Erdoğan, burada Baykar çalışanlarına hitap etti. Erdoğan, “Özdemir Bey ülkemize büyük eserler bıraktı. Sizler Özdemir Bey'in kahramanlarısınız.” dedi.

Başkan Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nden 1. Su Şurası Kapanış Merasimi'ne canlı bağlantı ile katıldı.

Afrika ziyaretinden dolayı cenaze törenine katılamayan Başkan Erdoğan, daha sonra Özdemir Bayraktar'ın taziye ziyareti için Esenyurt'ta bulunan Baykar tesislerine gitti.

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Başkan Erdoğan'ın dünürü ve Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar, son yolculuğuna Fatih Camii'nde uğurlanmıştı.

BAŞKAN ERDOĞAN, BAYKAR ÇALIŞANLARINA HİTAP ETTİ

Hadımköy'deki Baykar Savunma üretim tesisindeki ziyarette Başkan Erdoğan, Baykar çalışanlarına da hitap etti.

Konuşmasına "Saygıdeğer kahramanlar, sevgili genç kardeşlerim, yiğitler, sizler, inanıyorum ki Türkiye'nin 22. yüzyıla yürüyüş yolunda dünyaya örnek teşkil eden kahramanlarsınız." diye başlayan Başkan Erdoğan, şöyle devam etti:

"Attığınız adımlarla, ürettiğiniz şu İHA ve SİHA'larla adınızdan sadece bu yıl değil, bundan sonraki yıllarda da hep bahsettireceksiniz. Bu işin, bu sürecin kahramanı Allah rahmet etsin Özdemir Bayraktar ağabeyimizdi. Benim yaklaşık 40 yıla yakın bir mazim var Özdemir Bey'le. Biz beraber siyaset yaptık. İl başkanıydım o da benim il yönetim kurulumdaydı. Özdemir Bey çok nüktedandı. Sizle de bu nüktelerini herhalde fırsat buldukça paylaşmıştır. Bu ifadeleri de herkesle paylaşırdı. Az önce içerde kardeşlerine ve çocuklarına da onu söyledim. Bu ifadelerini muhakkak kitaba almalısınız dedik. Bir hatırası olarak inşallah bunu da yayınlamalısınız. Hayat geçirmelisiniz. Tabii eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri. Bu eserle Özdemir Bey ülkemizin geleceğine evlatlarıyla ve kardeşleriyle beraber çok büyük bir eser elhamdülillah bıraktı."

Erdoğan, Afrika seyahati öncesi Bayraktar'ı ziyaret ettiğini belirterek, "Mutluyum, Afrika'ya çıkarken, hastanede ziyaretine gittim. O ziyaretine gittiğimde kendisiyle helalleşme fırsatı buldum. Helalleştik ve öyle ayrıldık. Bu da beni mutlu eden bir durumdur. Dünürüm, bir ağabeyim ve kardeşim olarak bunu da kendisiyle gerçekleştirdiğimden dolayı mutluyum." diye konuştu.

Tarihin Özdemir Bayraktar'ı bayraklaştırarak anacağını dile getiren Erdoğan, şunları kaydetti:

"Sizler onun kahramanlarısınız. Onlarla beraber bu mücadeleyi, bu kahramanlığı birlikte yürüttünüz. Sizlerle beraber AKINCI'yı uçurduk. Kim bilir daha nice AKICI'lar inşallah uçuracağız. Temennim odur ki inşallah gökkuşağını da beraber uçururuz. Fazla zamanımız yok. Bunları da birlikte uçurmamız lazım. Çünkü şunu açık ve net söylüyorum. Afrika'da bile gittiğim her yer bizden İHA, SİHA ve AKINCI istedi. Şunu bilmeniz lazım ki dünya, hani bu güçler var ya... Bu güçler sizi takip ediyor. İHA'da ne yaptılar, SİHA'da ne yaptılar, AKINCI'da ne yaptılar? Çünkü siz şu anda ilk 5 demiyorum ilk 3'ün içindesiniz. Bu her yiğidin karı değil, er kişinin karı. Bunu da gerçekleştirdiğiniz için bu ülkenin Başkan olarak sizlerle iftihar ediyorum. Sizlerle gurur duyuyorum."

Başkan Erdoğan, karşısında 1500 genç mühendis olduğunu belirterek, Özdemir Bayraktar'ın kardeşleri, evlatları ve ekibiyle hoş bir sada bıraktığını söyledi.

Baykar çalışanlarına aynı kararlılıkla yollarına devam etmelerini tavsiye eden Erdoğan, bu kararlılığı herkesin gözünde gördüğünü ifade etti.

Başkan Erdoğan, Bayraktar'ın ruhuna Fatiha okuyarak sözlerine son verdi.


Burada Baykar çalışanlarına da hitap Erdoğan, Bayraktar için dua etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan BAYKAR tesislerine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BAYKAR tesislerine giderek, vefat eden Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar için taziye dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan BAYKAR tesislerine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taziye ziyaretinden bir kare.

Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve milli SİHA’ların öncü ismi BAYKAR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar geçtiğimiz günlerde vefat etmişti.

Türkiye'yi üzüntüye boğan ölüm haberi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çok önceden planlanan Afrika temaslarında bulunuyordu.

 

 

 

Özdemir Bey büyük eserler bıraktı”"ÖZDEMİR BEY BÜYÜK ESERLER BIRAKTI"

Selçuk Bayraktar babası Özdemir Bayraktar'ın cenaze töreninde konuştu: 'Asla yol alamazsınız' denilen dönemde bildiği yoldan asla sapmadı

 OYNAT 03:18

Selçuk Bayraktar babası Özdemir Bayraktar'ın cenaze töreninde konuştu: 'Asla yol alamazsınız' denilen dönemde bildiği yoldan asla sapmadı

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze töreninde konuşan Özdemir Bayraktar'ın oğlu Selçuk Bayraktar, 'Babam, bizler için canımızdan kıymetliydi. Babamızdı, arkadaşımızdı, aynı zaman da rehberimizdi. Kılavuzumuzdu, en yakın dava ve yol arkadaşımızdı.

20 yıl önce 'asla yapılamaz' denildiği dönemde inandığı doğrudan, tüm sisteme inat bildiği yoldan sapmadı. Hastaneye götürdüğümüz döneme kadar iş yerinde yatıp kalktı. Asla sancağı bırakmadı. Rabbim inşallah cennetinde bizleri komşu eyler.' ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan’dan taziye ziyaretiBAŞKAN ERDOĞAN'DAN TAZİYE ZİYARETİ

Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandıÖZDEMİR BAYRAKTAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti

HAYAT

Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti

Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı

GÜNDEM

Milli SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı

Erdoğan'dan Özdemir Bayraktar için taziye ilanı: Ailesi için olduğu kadar ülke için de büyük bir kayıp oldu

GÜNDEM

Erdoğan'dan Özdemir Bayraktar için taziye ilanı: Ailesi için olduğu kadar ülke için de büyük bir kayıp oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanBAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar'ın vefatı nedeniyle Bayraktar ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Erdoğan, BAYKAR çalışanlarının attıkları adımlarla ürettikleri İHA ve SİHA'larla adlarından sadece bu yıl değil, bundan sonraki yıllarda da hep bahsettireceklerini belirterek, "Bu işin bu sürecin kahramanı Allah rahmet etsin Özdemir Bayraktar ağabeyimizdi." dedi.

 

 

 

Akşam saatlerinde Vahdettin Köşkü'nden ayrılan Erdoğan, Hadımköy'deki BAYKAR Savunma üretim tesisine geldi. Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan da eşlik etti.

Burada BAYKAR çalışanlarına da hitap Erdoğan, Bayraktar için dua etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan BAYKARa taziye ziyareti

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan BAYKARa taziye ziyareti

 

Hadımköy'deki BAYKAR Savunma üretim tesisindeki ziyarette Erdoğan, BAYKAR çalışanlarına da hitap etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül